Informace pro rodiče
 

Připomínám, že zítra (středa 14. 11.) se konají společné třídní schůzky v učebně 1. C od 16:00. Pokud se nebudete moci zúčastnit, můžeme si domluvit individuálně jiný termín. Děkuji a těším se na zítřejší setkání.

První dva měsíce školy jsou za námi. Známe už třídní pravidla, víme, jak to ve škole chodí. Během této doby jsme toho spolu hodně zažili a ještě více si řekli. Samozřejmě jsem si jako učitel všimla, že se ve třídě sešly děti různých zájmů. Někteří se zaměřují na čtení, jiní na počítání a další na umění nebo sport. Všechny spojuje...

Poděkování

02.11.2018

Děkujeme všem rodičům za úžasné příspěvky na akci Halloween - Strašidlákov. Společnými silami jsme přeměnili školu ve strašidelný zámek a hlavně díky Vám vznikla skutečně velkolepá hostina. Věřím, že se dětem včerejší den líbil. Nám určitě! Těšíme se na další společné akce :)

Přeji krásné prázdniny všem dětem i rodičům. Odpočívejte a naberte síly. Po prázdninách skočíme rovnou do odčítání v číselném oboru 0 - 5, začneme písmenko L a jeho slabiky. Pokud přeci jenom najdete čas/chuť, procvičujte pomocí domácího čtení (kopie) a PC (odkazy zde).

První den po prázdninách (čtvrtek 1. 11.) bude na škole probíhat akce s názvem Halloween - Strašidlákov (zapojeny jsou všechny třídy).