Halloween - Strašidlákov

24.10.2018

První den po prázdninách (čtvrtek 1. 11.) bude na škole probíhat akce s názvem Halloween - Strašidlákov (zapojeny jsou všechny třídy).

Dopolední program bude probíhat s třídními učiteli ve třídách. Prvňáčci společně se mnou projdou příběhem na pomezí světa lidí a světa duchů. Během dopoledne stihneme číst, počítat, hrát divadlo, zpívat, tancovat i tvořit. Při tvorbě programu vycházím z následující knihy, kterou jsem doplnila o aktivity pro děti: https://www.albatrosmedia.cz/tituly/43057915/kostik-hleda-pratele/

Odpolední program bude probíhat v areálu školy od 16:00 - 18:00 (během této doby, prosím, nezvoňte ve škole - vytvoření atmosféry). V tuto dobu budou děti v týmech procházet strašidelnou stezkou plnou úkolů a překážek (například u mě je čeká věštění z hrůzostrašných kostek a poznávání děsivých zvuků). 

S sebou: kostým/maska (pokud nemáte, nestrachujte se - vyzdobíme se barvami na obličej), větší svačina (případně nějaký mlsný příspěvek na diskotéku), penál (tašku s učením zanechte doma) a dobrou náladu :)